niedziela, 14 sierpnia 2022r.

Wykaz pracowników Urzędu Gminy – TELEINFORMATOR

Centrala Urzędu: tel. (44) 684 60 56

 

Numery wewnętrzne:

Orzeszek Gabriel – Wójt Gminy – pokój nr 34, e-mail: ug@sulmierzyce.eu

REFERAT SPRAW SPOŁECZNYCH I OBYWATELSKICH

Kierownik Referatu: Szydłowska AnnaSekretarz Gminy – pokój nr 36,

Pracownicy Referatu Spraw Społecznych i Obywatelskich:

  • Brzeszczyńska Gabriela – Referent ds. organizacyjnych i obsługi Rady Gminy, tel. 44 685 25 96, pokój nr 3,
  • Bujacz Anna – Podinspektor ds. kadr, tel. 44 684 60 15, pokój nr 39,
  • Ceglarek Anna – Referent ds. świadczeń rodzinnych, tel. 44 685 25 88, pokój nr 1,
  • Kucharski Łukasz – Specjalista ds. informatyki, tel. 44 685 25 93, pokój nr 30,
  • Kwapisz Aleksandra – Pomoc administracyjna – sprawy z zakresu działalności gospodarczej i obrony cywilnej, tel. 44 685 25 78, pokój nr 2,
  • Olczak Emilia – Sekretariat Wójta, tel. 44 685 25 76, pokój nr 35, e-mail: ug@sulmierzyce.eu
  • Soboń Anna – Referent ds. świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego, tel. 44 685 25 88, pokój nr 1,
  • Szczerkowski Przemysław – Specjalista ds. pozyskiwania środków zewnętrznych, promocji, kultury, tel. 44 685 25 82, pokój nr 30,
  • Telenga Paulina – Referent ds. oświaty, tel. 44 685 25 93, pokój nr 30,

REFERAT BUDŻETU, FINANSÓW I PODATKÓW

Kierownik Referatu: Bęczkowska EwaSkarbnik Gminy tel. 44 685 25 94, pokój nr 37,

Pracownicy Referatu Budżetu, Finansów i Podatków:

  • Ciosk–Kluska Marzena – Inspektor ds. księgowości i opłat, tel. 44 685 25 91, pokój nr 29,
  • Grzesiak Magdalena – Pomoc administracyjna – sprawy z zakresu księgowości, podatków i opłat, tel. 44 685 25 79, pokój nr 29,
  • Iglantowicz Agnieszka – Referent ds. księgowości budżetowej, tel. 44 685 25 91, pokój nr 29,
  • Kałędkiewicz Wioleta – Podinspektor ds. księgowości analitycznej, tel. 44 684 60 51, pokój nr 16,
  • Król Aleksandra –  Podinspektor ds. gospodarki majątkiem gminy, tel. 44 685 25 89, pokój nr 28,
  • Lorencka Sylwia – Podinspektor ds. gospodarki majątkiem gminy, tel. 44 684 60 80, pokój nr 28,
  • Mesjasz Agnieszka – Inspektor ds. rachuby i płac, tel. 44 685 25 77, pokój nr 26,
  • Milczarek Mariola – Podinspektor ds. obsługi finansowo-księgowej jednostek oświaty, tel. 44 684 60 50, pokój nr 15,
  • Nagocka Anna – Inspektor ds. obsługi finansowo-księgowej jednostek oświaty, tel. 44 684 60 50, pokój nr 15,
  • Skupińska Małgorzata – Pomoc administracyjna, tel. 44 684 60 51, pokój nr 16,
  • Szewczyk Wioletta – Pomoc administracyjna, tel. 44 684 60 50, pokój nr 28,
  • Ussa Justyna – Referent ds. księgowości podatków i opłat, tel. 44 685 25 89, pokój nr 28,
  • Zduńska Anna – Inspektor ds. księgowości organu, tel. 44 684 60 51, pokój nr 16,

REFERAT INWESTYCJI

Bartosik AnnaKierownik Referatu Inwestycji – tel. 44 685 25 84, pokój nr 23,

Pracownicy Referatu Inwestycji:

  • Dłubak Paweł – Specjalista ds. eksploatacji wodociągów i kanalizacji, tel. 44 685 25 86 (tel. kom. 607 842 671), pokój nr 24,

  • Gonerska Marta – Referent ds. inwestycji, tel. 44 685 25 85, pokój nr 20,
  • Raczyńska Kamila – Referent ds. inwestycji, tel. 44 685 25 86, pokój nr 24,

REFERAT ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Urbańska Justyna Kierownik Referatu Rolnictwa i Ochrony Środowiska – tel. 44 685 25 95, pokój nr 25,

Pracownicy Referatu Rolnictwa i Ochrony Środowiska:

  • Urbańska Justyna– Kierownik Referatu – ochrona środowiska i zagospodarowanie przestrzenne, tel. 44 685 25 95, pokój nr 25,
  • Bąkowicz Justyna – Młodszy referent ds. gospodarki odpadami, tel. 44 685 25 87, pokój nr 19,
  • Garstka Małgorzata – Referent ds. ochrony środowiska, tel. 44 685 25 87, pokój nr 19,
  • Smardzewska Izabela – Podinspektor ds. gospodarki nieruchomościami i rolnictwa, tel. 44 685 25 87, pokój nr 19,

ZESPÓŁ DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

  • Kobus Anna – Podinspektor ds. zamówień publicznych, tel. 44 685 25 83, pokój nr 22,
  • Rogalińska Anna – koordynator zespołu ds. zamówień publicznych, tel. 44 685 25 83, pokój nr 22,

URZĄD STANU CYWILNEGO

  • Michalak Małgorzata – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, tel. 44 685 25 97, pokój nr 7,
  • Bednarska Katarzyna – Zastępca Kierownika USC, tel. 44 685 25 97, pokój nr 7,

RADCA PRAWNY

  • Krajewska–Trajdos Dorota – Radca prawny, pokój nr 33, w poniedziałki od godz. 14.30 do godz. 17.00
  • Trajdos Paweł – Radca prawny, pokój nr 33, w środy od godz. 9.00 do godz. 15.30.

W przypadku potrzeby skorzystania z porad prawnych prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia godzin i dnia urzędowania radców prawnych w danym tygodniu, tel. 44 684 60 56.

 

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close